27 października 2017 r. w Warszawie odbędzie się spotkanie CREDIT CLUB PICM, którego działalność została zainaugurowana w czerwcu br na konferencji Credit Risk 2017.

 

Na spotkaniu będą poruszane następujące tematy:

  • o ryzyku geopolitycznym będzie mówić dr Jerzy Podlewski (www.ryzykonomia.pl),
  • o strategiach zarządzania kredytem kupieckim opowie dr hab. Grzegorz Michalski (UE Wrocław).

 

Szczegóły oraz rejestracja: http://picm.pl/credit-club-picm-spotkanie-warszawa.html

Dla klientów RiskMan mamy bezpłatne wejściówki. Zainteresowanych prosimy o e-mail na kontakt@riskman.pl.

 

W czerwcu w Krakowie odbyła się pierwsza konferencja Credit Risk 2017 poświęcona różnym aspektom zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego. Organizatorem wydarzenia była fundacja Polski Instytut Credit Management, sponsorem strategicznym RiskMan, a sponsorem głównym Euler Hermes. Opinie uczestników wskazały, iż konferencja była interesującym i wartościowym wydarzeniem, oczekiwanym przez Credit Managerów z całej Polski. Szczegółową relację z konferencji zamieściliśmy TUTAJ.

 

Tematyka zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego będzie rozwijana nie tylko podczas przyszłorocznej - drugiej edycji konferencji Credit Risk 2018, ale również na kolejnych spotkaniach, warsztatach i wydarzeniach w ramach zainaugurowanego wówczas CREDIT CLUB PICM. 

 

We wrześniu odbyło się już pierwsze spotkanie CREDIT CLUB PICM w Krakowie. Ciekawa treść merytoryczna, wystąpienia wysokiej klasy wykładowców, dyskusja w gronie specjalistów to jedna strona wydarzenia. Drugą, niemniej istotną i wartościową, były rozmowy między uczestnikami w przerwach spotkania, wymiana doświadczeń i nawiązywanie kontaktów.

 

Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach CREDIT CLUB PICM. 

Zainteresowanych szczegółową ofertą prosimy o kontakt na kontakt@riskman.pl podając w tytule CREDIT CLUB PICM.

 

Zapraszamy!

 

EK