Faktoring

W ramach grupy RiskMan działa Broker Faktoringowy dobryfaktoring.pl.

Analizujemy procesy biznesowe i wybieramy dla Twojej firmy najlepsze oferty faktoringu spośród dziesiątek produktów oferowanych przez banki i firmy faktoringowe.

Finansowanie firmy

 

 

Do grupy RiskMan należy marka dobryfaktoring.pl.

Faktoring poprawi płynność finansową przedsiębiorstwa zapewniając finansowanie Twoich faktur zaraz po ich wystawieniu.Oferujesz swoim klientom korzystne warunki współpracy, udzielasz kredytu kupieckiego i czekasz na spłatę należności nawet kilka miesięcy. W efekcie masz  dużo pieniędzy zamrożonych w fakturach. 

RiskMan przeanalizuje procesy biznesowe i portfel klientów przedsiębiorstwa oraz wybierze dla Twojej firmy najlepszą ofertę faktoringu spośród dziesiątek produktów oferowanych przez banki i firmy faktoringowe. W gąszczu różnorodnych rozwiązań, opłat i możliwych opcji znajdziemy taką propozycję, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni dopasowany do specyfiki Twojej działalności zestaw usług. 

W zależności od wybranego rodzaju faktoringu  - pełny, niepełny czy odwrotny - umowa z faktorem zapewni Ci ocenę ryzyka odbiorcy, finansowanie faktur, monitorowanie i inkaso spłat, windykację przeterminowanych należności oraz przejęcie ryzyka niewypłacalności odbiorcy. Faktoring może obejmować wierzytelności odbiorców, ale i zobowiązania wobec dostawców Twojej firmy. Pomoże w sprawnym i racjonalnym zarządzaniu rosnącym portfelem należności. 

Skorzystaj z naszej znajomości rynku i stosowanych rozwiązań faktoringowych. Pomożemy poprawić płynność finansową Twojej firmy.