logo ICBA

Największy na świecie zespół niezależnych, światowych brokerów, specjalizujących się w ubezpieczeniach należności.

Ubezpieczenie faktur

70 biur


Wszystko zaczęło się w 1999 roku, w jednym biurze we Francji, kiedy to grupa wizjonerów z dużym doświadczeniem w branży ubezpieczeń należności postanowiła rozszerzyć swoją działalność i wspierać firmy na rynkach międzynarodowych. ICBA obecnie posiada 70 biur na całym świecie i stale rośnie.

Finansowanie firmy

40 krajów


ICBA posiada swoje siedziby w 40 krajach, co jest warunkiem koniecznym do oferowania rozwiązań ‘glokalnych’. Oferujemy naszym Klientom wsparcie zintegrowane globalnie, ale dostarczane i obsługiwane lokalnie przez dedykowane zespoły.

Euler Hermes

6 kontynentów


Obsługujemy ponad 8000 klientów, w tym 300 firm międzynarodowych. Brokerzy ICBA działają skutecznie, aby zapewnić najlepsze rozwiązania w zakresie ubezpieczeń należności oraz ubezpieczenia ryzyka politycznego dla firm prowadzących swoją działalność na 6 kontynentach.

Ubezpieczenie należności

1. Zespół


ICBA jest największym na świecie zespołem brokerów ubezpieczeń należności, w którym wartość dodaną stanowi nasza ścisła współpraca, świetne relacje z ubezpieczycielami, a także uznanie na rynku ubezpieczeń. Jesteśmy jednym zespołem z jednym z celem: najlepszym wsparciem dla naszych Klientów, lokalnie oraz globalnie.